.
logo
.

Mega fajny sklep Factory Outlet w Łodzi
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Promocje i wyprzedaże
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arosa26

PostWysłany: 2008-10-26, 12:18:10    Temat postu: Mega fajny sklep Factory Outlet w Łodzi Odpowiedz z cytatem

Hej, oststnio odkryłam najlepszy sklep wyprzedażowy w Łodzi.

Shocked Maja tam naprawde duzy wybór Sponi Lee, Wrangler, Tommy Hilfiger. Bluzy , bluzki. Koszule. Kupiłam sobie śliczny sweterek Meex-a. Maja tam naprawde dużo markowych ciuchów różnych firm tańsze o 30%-70%.
Stac mnie tam na Mexx-a bo kosztuje jak zwykły ciusek w którejś Galerii. Polecam - srawdżcie same !!
Idea
A. Struga 4. 50m od Piotrkowskiej idąc od strony Saspolu w strone Kościuszki!!!

Sklepik nazywa sie - BRAND New Products - Factory Outlet Wink

ania

PostWysłany: 2008-10-26, 17:21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki sklep jest też w Uniwersalu przy Placu Niepodległości (również w Łodzi), a przynajmniej marki się zgadzają, tam jeszcze czasem zdarza się Zara, Mango, Tommy Hilfiger, no jakieś tam Nike, Adidas.... tyle że to nazywa się chyba Vabbi factory outlet..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  

arosa26

PostWysłany: 2008-10-26, 23:54:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, wiem tylko jakos tam nie moglam nic zazwyczaj znalezc dla siebie bo jakos wiekszosc to rzeczy sportowe... Tutaj przewaga damskich rzeczy.
Dzieki za odpowiedz

Pozdrowionka

ania

PostWysłany: 2008-10-27, 23:12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nigdy nie byłam w tym na Struga, ale na pewno tam zajrzę, co do vabbi to rzeczywiście przewaga sportowych ale coraz częściej znajduje tam ciuchy w moim stylu, ostanio kupiłam szpilki zary i koszulkę mexa
Powrót do góry

bajka

PostWysłany: 2008-12-08, 22:20:12    Temat postu: Super Outlet Twoja Szafa w Łodzi Odpowiedz z cytatem

Witam! Ja również znalazłam swój ulubiony outlet w Łodzi. Nazywa sie Twoja Szafa i mieści się na Rzgowskiej 57. Mają tam ubrania Mexa, Mango, Massimo Dutti, More&More i inne, a co najlepsze to to, ze ceny są dostępne dla każdego. Kupiłam tam juz sporo ciuszków i dodam, ze jest tam taniej niz w innych outletach w ktorych bylam. Ale na Struga jeszcze nie dotarłam. Pozdrawiam
Powrót do góry

Domisia1986

PostWysłany: 2009-02-25, 12:33:02    Temat postu: Extra Outlet! Odpowiedz z cytatem

byłam tam gdzie mówcie, ale ciągle drogo troszkę mają te ciuchy.
jechałam na angielski ostatnio i weszłam do outletu Stradivariusa.
trochę jest niewidoczny, ale zapłaciłam za nową bluzkę 25zł a w sklepie kosztuje 59zł! trzeba wejść na drugie piętro na Gdańskiej 54. Polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

bajka

PostWysłany: 2009-02-26, 19:42:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Czy ja wiem czy te ubrania są drogie?!! Ja kupilam sukienkę w Outlet Twoja Szafa na Rzgowskiej firmy Mexx, której cena to 330,00 zł. za 89,00 zł. Więc chyba było warto! Wszystko zależy od firmy, której ubrania zamierzamy kupic. Jednych cena wyjsciowa jest bardzo wysoka a innych duzo niższa więc i w outlecie będą te ceny różne! Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z moich zakupów!!!Pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry

Malgosia

PostWysłany: 2009-03-01, 15:15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki forum znalazłam swój sklep!!!!! Dziewczyny piszecie o outlecie na Rzgowskiej 57 w Łodzi. Mieszkam w okolicy Rzgowskiej a nawet nie wiedziałam, ze jest tam TAKI FAJNY sklepik. Kupiłam sobie zajefajną sukienkę na sobotnią imprezkę i czułam się w niej super!!!!!!!!!!!!! Dzięki za to forum bo mam już sklep, w którym można kupic coś fajnego i niedrogo!!!! Pozdrawiam
Powrót do góry

Lusi

PostWysłany: 2009-05-19, 15:08:05    Temat postu: Jeszcze jeden jest na Piotrkowskiej w okolicach numeru 80 Odpowiedz z cytatem

Często korzystam z takiego samego sklepu jest na ul. Piotrkowskiej niedaleko EMPIKU. Super ciuchy tych firm co wymieniałyście ale tez dużo innych. Mają też pojedyncze wzory niespotykane nigdzie indziej. Ceny bardzo przystępne.Po prostu SUPER!!!!!
Powrót do góry

Marta20

PostWysłany: 2010-06-28, 18:24:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklepik na Rzgowskiej znam. Jest OK. Niedawno znalazłam bardzo duży sklep z outletem i z używką na Piotra Skargi 12. Mają mnóstwo fajnych ciuchów, butów i gadżetów. Zaglądam tam raz w tygodniu. Pojawiają się ciągle nowe marki. Sklep ma kiepską lokalizację, trudno do niego trafić. Mieści się w dużym niebieskim pawilonie koło Górniaka w sąsiedztwie sklepu z dywanami.Wejście jest vis a vis Piotrkowskiej. Ostatnio kupiłam piękną kurtkę skórzaną firmy "BIBA" i superowe sandały Clarksa.
Powrót do góry

nastazja512

PostWysłany: 2010-07-06, 08:25:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z łodzi nie jest, to na pewno zainteresują was outlety internetowe:
nic więcej nie mówię, każdy sobie może sprawdzić jakie ceny, jaki marki. Rolling Eyes
Zwłaszcza ten drugi mi się podoba, w outletowo jednakże jest chyba troszkę gorszy wybór Smile

Vintage Factory

Outletowo

MiraBella25

PostWysłany: 2010-07-07, 12:59:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesujące sklepy - ceny na prawdę dobre Wink
Aż sobie kupiłam bluzeczkę polo Hilfigera Very Happy Very Happy Very Happy

kasia75

PostWysłany: 2010-11-10, 11:38:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc super, ze jest sporo takich sklepów w Łódzi ja osobiście lubie taki sklep na widzewie w centrum Batory. Tam tez jest duzo cichów stradivariusa za małe pieniądze i sporo włoskich marek.

Gacek

PostWysłany: 2010-11-26, 09:40:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż wam zazroszcze tych outletów, w mojej okolicy duzo outletów jest , ale tylko z nazwy, niestety!
Powrót do góry

Princess

PostWysłany: 2012-07-17, 14:35:07    Temat postu: Ptak Outlet Odpowiedz z cytatem

A wiecie coś więcej na temat budowanego Ptak Outlet?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Promocje i wyprzedaże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: